MŠ Hlubčická, Krnov

Fotogalerie

Málokdo z nás ví, kde se v Krnově nachází naučná stezka na Kabátově kopci. A tak jsme se s dětmi ze třídy Broučků a Ježečků ve středu 25.9.2019 vydali tuto stezku prozkoumat na našem prvním podzimním batůžkovém výletu.  Číst více

Ve středu 31.5.2017 dopoledne jsme s dětmi oslavovali jejich svátek ,,Dne dětí.”

Celé dopoledne probíhalo v  námořnickém stylu. Pro děti byla připravená ,, Námořnická pohádka”, zábavné hry, skákací hrad a cukrová vata. Děti si dopoledne hezky užily a nakonec byly odměněny pokladem plných sladkostí a dárečků, který si samy našly.

Číst více

Dne 11.11.2015 na svátek sv.Martina se děti ze třídy Broučků a Ježečků vydaly na pozorování práce rybářů při výlovu Petrova rybníka (Balatonu).

Číst více

Dne 10.6.2015  po svačince jsme vyjeli autobusem za kamarády do MŠ – Lichnov. Naše děti byly velice pěkně přivítány p. učitelkou Irenou, (která byla hlavním organizátorem této sportovní akce), p. učitelkou Jiřkou a Dankou. Děti se seznámily s prostředím školky a okamžitě se zapojily do víru her kamarádů , kteří našim dětem ukázaly co k čemu slouží, jak průlezky využívat. Všechny děti soutěžily v několika disciplínách.

Číst více

Ve středu 13.5.2015 se děti ze třídy Broučků a Ježečků vypravily na celodenní výlet do Ostravy – Vítkovic poznávat jak se rozvíjel svět techniky. V 8.15 na nás čekal před mateřskou školou autobus, který zajišťovala firma autobusy Tihelka a pan řidič nás plynulou a bezpečnou jízdou dopravil do Ostravy a zpět. Od 10.00 nás čekal Svět techniky. V areálu bývalých železáren,  vzniklo nové centrum, které hravou formou dětem představuje zajímavosti vědy a techniky.  Číst více