MŠ Hlubčická, Krnov

Novinkou v mateřské škole je od 1.9.2019 Infrasauna pro saunování dětí.Infrasauna INFRASAUNA PROWELL 221 CEDR PREMIUM LINE má dveře s čelním vstupem se zabudovaným bezpečnostním sklem. Kabina 130x100x200cm disponuje vybavením : karbonové zářiče, regulace výkonu, cedrové dřevo, světelná terapie v provedení Skylight, rádio, MP3, ventilátor

Karbonové zářiče jsou tvořeny uhlíkovými vlákny uspořádanými do plošných pásů, díky čemuž jsou infračervené paprsky vyzařovány do prostoru kolmo v celé ploše topidla. Toto uspořádání v praxi znamená lepší tepelnou pohodu. Pro maximální tepelný komfort během saunování je sauna vybavena karbonovým zářičem, který je umístěn v podlaze. Tento nožní panel prohřívá během saunování chodidla a umocňuje celkovou relaxaci. 

Světelná terapie je umístěna v horním panelu na stropě infrasauny. LED světla nabízejí 7 barevných režimů, jejichž střídání lze nastavit automaticky či manuálně přepínat. Pokrývají celou plochu stropu infrasauny a věrně tak imitují noční nebe pokryté zářivými hvězdami.