MŠ Hlubčická, Krnov

Dne 10.6.2015  po svačince jsme vyjeli autobusem za kamarády do MŠ – Lichnov. Naše děti byly velice pěkně přivítány p. učitelkou Irenou, (která byla hlavním organizátorem této sportovní akce), p. učitelkou Jiřkou a Dankou. Děti se seznámily s prostředím školky a okamžitě se zapojily do víru her kamarádů , kteří našim dětem ukázaly co k čemu slouží, jak průlezky využívat. Všechny děti soutěžily v několika disciplínách.

  • Skok do dálky
  • Tanec s obručí ( ,, Halalumba,,)
  • Hod na cíl
  • Hadí děti( prolézání přes průlezky)
  • Most přes řeku ,, Mississippi

Po tomhle výkonu se děti zaslouženě těšily na zmrzlinový pohár s  ovocem , zmrzlinou a oplatkou. Na závěr jsme se společně vyfotili , děti dostaly odměny a diplomy. A protože bylo čas oběda , rozloučili jsme se, a opět autobusem jsme se vrátili zpět do naší MŠ. Bylo to velmi pěkné strávené dopoledne s našimi novými kamarády.