Informace k lyžařskému kurzu pro přihlášené děti

Lyžařský kurz se bude konat od 9.2. – 13.2.2015, pod vedením lyžařských instruktorů. V případě nepříznivých sněhových podmínek bude kurz odložen a uskutečněn v náhradním termínu.

1. Odjezd v 7,45 hod. od mateřské školy autobusem do lyžařského areálu Vraclávek.
  2. Sraz dětí v mateřské škole do 7.30 hod. – v lyžařském oblečení, lyžařské rukavice, přilba, lyžařských botách a lyžemi bez hůlek. Lyže označené tak, aby si je děti poznaly (zůstávají celý týden v lyž.areálu), na přilbu nalepit štítek se jménem.
  3. Lyžařská výuka bude probíhat v době od 9.00 – 11.00hod. (2 vyučovací hod. lyžování denně)
  4. Dětem bude podána svačina a teplý čaj – přestávka 9.45 – 10.15
  5. Příjezd do MŠ do 12.00hod. – na oběd
  6. Děti jsou po celou dobu v doprovodu učitelek z MŠ.
  7. V pátek na ukončení kurzu budeme mít K A R N E V A L, prosíme maminky, aby dětem připravily masky.
  8. Organizátorem lyžařského kurzu je sportovní areál Vraclávek a zajišťuje Ing. Jakub Dokulil.