Dne 8.4.2014 20:45, Soňa Houserová napsal(a):
Dobrý večer, či hezké ráno

Mi to nedá vám nenapsat. A tím vám,mám namysli úplně všechny, na kterých vidím a ze kterých cítím tu obrovskou touhu tuto /vaši/naši školku zlepšit.

Dnes jsem se reálně přesvědčila, že kolektiv táhnoucí za jeden provaz je cestou vydávající se vstříc kvalitnímu vzdělávání. Bylo mi ctí zúčastnit se nejen toho dnešního besedování. Vaše motivace a nadšení pro věc jsou natolik dechberoucí, že jsem tam seděla jako rodič v němém úžasu. Jako pyšná matka!!! Jako právem pyšná matka,která se na svou duši, na psí uši utvrdila,jak správně udělala,že “tam” dala své dítě.
Bylo a je moc příjemné vidět vaši práci každý den. Teda vy jste se jako školka posunuli tááák obrovsky daleko. Gratuluji vám. Jste prostě skvělí!! A obrovsky si toho jako rodič vážím.
Přeji vám tisíce dětských úsměvů, stovky rodičovských pochopení a kolektiv, na který budete vzpomínat celý život. A spoustu dalších maličkostí,které dorazí dřív nebo později sami.
S vděčností Soňa H.