MŠ Hlubčická, Krnov

Oznámení a dokumenty

Ve středu 15.4.2015 se od 10.00 – 16.00 hod. uskuteční zápis do mateřské školy.  K zápisu je třeba doložit rodný list dítěte a očkovací průkaz. Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny do 30 dnů na www stránkách a na veřejné vývěsce mateřské školy pod přiděleným registračním číslem. Číst více

Informace k lyžařskému kurzu pro přihlášené děti

Lyžařský kurz se bude konat od 9.2. – 13.2.2015, pod vedením lyžařských instruktorů. V případě nepříznivých sněhových podmínek bude kurz odložen a uskutečněn v náhradním termínu. Číst více

V Mateřské škole Hlubčická začala stavba přírodní zahrady
Mateřská škola na Hlubčické ulici se může pochlubit největší školní zahradou v Krnově. Má rozlohu 6 600 metrů čtverečních. Asi dvě třetiny zahrady jsou díky rozmístěným průlezkám, skluzavkám a houpačkám využívány k pohybovým aktivitám dětí. Třetina plochy dosud ležela ladem, byla jen zatravněná. Změna ale na sebe nenechá dlouho čekat. Škola začala na nevyužitém prostranství budovat přírodní zahradu. Její výstavba skončí na jaře. Přijde na téměř 1 800 000 korun a z 90 procent ji spolufinancuje Operační program Životní prostředí, v němž škola uspěla s projektem „Hrajeme si s přírodou a příroda s námi“. Číst více

  • převlečení do třídy – zástěrku, hrací kalhoty
  • náhradní oblečení (pro případ „nehody“)
  • papuče (bezpečné – s pevnou patou a protiskluzovou podrážkou)
  • Číst více