MŠ Hlubčická, Krnov

Vážení rodiče ,

v průběhu letních prázdnin probíhaly v mateřské škole stavební práce na rekonstrukci dětských sociálních zařízení. Cílem byla nejen modernizace toaletního zařízení pro děti, ale zejména nová izolace a odstranění vlhkosti, která nás trápila spoustu let. Prací se ujala od 1.7.2019 stavební firma Temid stavby s.r.o. a k 31.8.2019 byla stavba v termínu předána k užívání. Po všech nečekaných situacích a problémech byly vybourány stávající příčky, vyvezeny podlahové sutě do hloubky cca 30 cm, odstraněno stávající hygienické zařízení.

Postupně se začalo s navážením nového podkladu a zaizolování podlah, položení podlahového topení, výstavbou nových příček jak z ytongových tvárnic, tak plastová prosklená přepážka a vnitřního vybavení umýváren. Součásti nového vybavení nejsou jen toalety a umývadla, ale také sprchový kout, umývadlo pro pedagogický personál, ve třídě Broučků je instalována Infrasauna, u Sluníček sklapovací přebalovací pult pro malé děti.