Vážení rodiče,

školní rok v mateřské škole začíná v pondělí 2.9.2019. Provoz MŠ je 6.00 – 16.00.

Vzhledem k probíhajícím úklidovým a dokončovacím pracím po rekonstrukci umýváren v mateřské škole, není možná adaptace nových dětí v přípravném týdnu. Všechny potřebné informace k nástupu dítěte do MŠ najdete v sekci Menu – Rady pro rodiče, Co potřebují děti do MŠ. Ostatní informace získáte v průběhu nástupu vašeho dítěte do MŠ.

Škoní zahrada pro veřejnost bude opět zpřístupněna v odpoledních hodinách od neděle 1.9.2019 – viz. Provozní řád zahrady .

Dne 3.9.2019 od 15.15 hod. proběhne pro rodiče nových dětí informační schůzka – třída Sluníček. Program:

• Mateřská škola , její organizace a zaměstnanci
  • Školní řád
  • ŠVP – „Zvídálkovy zázraky přírody“
  • Zapojení MŠ do projektů
  • Nadstandartní aktivity a akce v MŠ
  • Platby v mateřské škole
  • Stravování, omlouvání dětí a odhlašování stravy
  • SRPŠ – program, vyúčtování

Dne 5.9. od 15.15 hod. proběhne informační schůzka pro rodiče dětí v posledním roce před nástupem do povinného vzdělávání – třída Ježečků.  Porgram :

• Školní řád – omlouvání dětí v povinném předškolním roce
  • Zapojení MŠ do projektů