V úterý 24.10.2017 se konala ve třídě Ježečků schůzka EKOTÝMU. Přivítali jsme nové členy Ekotýmu a připomněli jsme si , v čem je program Ekoškoly pro děti z naší MŠ přínosem.Pomocí Analýzy jsme si společně s dětmi vytvořili PLÁN ČINNOSTÍ na školní rok 2017-2018. Zaměřili jsme se na téma VODA , kdy budeme pomocí VODNÍČKOVA PRAVIDLA vést děti k šetření vodou nejen v MŠ, ale i doma. Také budou děti  v kroužku ZKOUMÁLEK  prostřednictvím pokusů a experimentů poznávat vlastnosti a skupenství vody. Na jaro jsme si naplánovali výlety na rybníky, studánku v Jelení nebo návštěvu ČOV, kde budeme dětem zdůrazňovat důležitost vody pro život člověka i zvířat na Zemi. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili schůzky Ekotýmu a aktivně se podíleli na její příjemné atmosféře.